Frontend fejlesztő

Több éve foglalkozol webfejlesztéssel, otthon érzed magad frontend területen, és nem riadsz vissza új technológiáktól? Szeretsz fejlődni, gondolkodni, és mindezt szívesen tennéd egy jó csapatban? Cégünk tapasztalt Frontend programozó munkatársat keres teljes munkaidőben. Kiváló munkakörülmények, vidám, napfényes iroda, kellemes légkör vár rád a P4IT-nál.

Feladatok

  • Frontend fejlesztési feladatok teljes körű ellátása
  • Együttműködés backendes kollégákkal
  • Tesztelés, karbantartás
  • Részvétel vállalatcsoport szintű nemzetközi projektmunkákban

Elvárások

  • Felsorolt frontend technológiákból legalább kettő haladó szintű ismerete és alkalmazása (Vue.js, React, Angular, Bootstrap, Tailwind)
  • Javascript/Typescript haladó szintű ismerete
  • GIT verziókövető rendszer ismerete
  • UX/UI tervezési eszközök ismerete
  • Csapatban történő összehangolt munkavégzés
  • Önállóság, igényesség
  • Angol nyelvtudás

Ha az alábbiakhoz értesz az előny, de nem feltétel

  • Foglalási rendszerek, webshopok fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • WebStorm vagy vscode ismerete
  • Egyéb programozási nyelvekben szerzett tapasztalat
  • Automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kihívást jelentő feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Továbbképzések, online tanfolyamok
  • Szabad teret engedünk a kreativitásnak
  • Támogatjuk a saját ötleteket, amelyek nagy részét megvalósíthatod nálunk
  • Szakmai utak külföldön
  • Kiváló munkakörülmény, vidám, napfényes iroda a Győr szívében
  • Fiatal, lendületes, kreatív csapat
  • több mint 15 éve működő cég, így stabil vállalati háttér,
  • finom kávé.

Kíváncsi vagyok a többi pozícióra is ...

Juttasd el hozzánk önéletrajzodat!

Alig várjuk, hogy halljunk felőled, hiszen könnyen lehet, hogy éppen téged keresünk. Vedd fel velünk a kapcsolatot az karrier@p4it.hu emailcímen keresztül! A jelentkezések a beérkezés sorrendjében kerülnek elbírálásra.