Karrier

A több különböző témakört átölelő projektjeink lehetőséget nyújtanak a folyamatos kísérletezésre és innovációra. Épp emiatt nyitott szemmel járunk a világban, és nem csak a szakmai megoldások és az új technológiák, hanem az emberi erőforrások terén is, így mindig kíváncsiak vagyunk az új jelentkezőkre.

PHP backend fejlesztő

Webes szoftver fejlesztése, kivitelezése.

  • Relációs adatbázis haladó szintű ismerete
  • Objektum orientált PHP haladó szintű ismerete
  • Modern PHP framework ismerete
Tovább a pozíció leírásához

Frontend fejlesztő

Frontend fejlesztési feladatok teljes körű ellátása

  • UX/UI tervezési eszközök ismerete
  • Aktuális frontend technológiák ismerete
  • Javascript/Typescript haladó szintű ismerete

Full stack webfejlesztő

Webfejlesztési feladatok teljes körű ellátása, részvétel nemzetközi projektmunkákban

  • Backend frontend területen haladó szintű tudás
  • Objektum orientált PHP magas szintű ismerete

Játékfejlesztő

Szabadulószobához játék fejlesztési folyamatában való részvétel

  • Különböző programozási nyelvek, fejlesztő eszközök ismerete
  • Unity, C#, C++, Golang, TypeScript
  • Gimp, Photoshop, Blender, Maya

Szeretnél nálunk dolgozni?

Ha szeretnél színes, fiatalos, jó hangulatú csapatunk tagja lenni, nincs más teendőd, mint összeállítani eddig tanulmányaidat és szakmai tapasztalataidat bemutató friss, fényképes önéletrajzod, és elküldeni nekünk az karrier@p4it.hu emailcímre. Alig várjuk, hogy halljunk felőled, hiszen könnyen lehet, hogy éppen téged keresünk.

Ha további információkra lenne szükséged, ne habozz emailt írni a fenti címre.